Deci...Acu' vro 2 ani am descoperit asta acest link:
http://manelist.eu/
siii...acum mi-am Re amintit de el.
Deci eu si coke,ne-am hotarat sa facem un duel..De MANELE logic..
Si idee nu aveam ce peseudonime sa ne alegem.
Dar uite ca pe Net gasesti de toate.
Si sub botezu' lu nea' Gutza,eu si pisi Coke,avem pseudonime Bengoase.
Deci io-Pepsi aka:"Tanjala Roza"
Si Coke aka: "titi Regele Fierului"
Bagam un duet..melodia inc nu fost stabilita..da' plagiem ceva de la Iustin Timberlake si adaugam un sound-mai miorit asha.
Esenta ati inteles-o..o sa facem CRIMA.O sa fie TALENT.o sa fie Shucarime si Bengos.
P.s:Coke idee nu are,probabil doarme in tp ce eu aberez aici..cand citeste ma sclpeaza..dar ce conteza?Acum suntem Tanjala Roza si Titi regele fierului.
Suntem..Halditzi dom'le.
PT autografe,10 mii=)).
Pupici cu Gliter si Gloss Chasnel:*:*
Se afișează postările cu eticheta Pepsi. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Pepsi. Afișați toate postările
luni, 2 martie 2009
Pseudonime/Nume de scena.. by Pepsi.
joi, 5 februarie 2009
Pepsi.
Ideea de blog comun a venit de la coke.
Da..suntem 2 persoane care postam pe acela'şi blog.
In ciuda ideii de promovare-că hai să facem ceva cul.. noi nu am facut-o doar pentru a ne încânta mediocritatea cu puţină popularitate capatată wannabee virtual.
Şi in niciun caz pentru a demonstra unor oameni DEFCŢI cum funcţioneaza lumea.
Nu criticam,Nu ne certam,Nu dam peste nas.
Noi aberam..şi avem dreptate.
Şi chiar dacă criticăm..ne permitem..
Nu vrem sa fim pupaţi în cur.
Geniali şi aşa ştim ca suntem..
With love'Pepsi:)
and coke
:))))))
Da..suntem 2 persoane care postam pe acela'şi blog.
In ciuda ideii de promovare-că hai să facem ceva cul.. noi nu am facut-o doar pentru a ne încânta mediocritatea cu puţină popularitate capatată wannabee virtual.
Şi in niciun caz pentru a demonstra unor oameni DEFCŢI cum funcţioneaza lumea.
Nu criticam,Nu ne certam,Nu dam peste nas.
Noi aberam..şi avem dreptate.
Şi chiar dacă criticăm..ne permitem..
Nu vrem sa fim pupaţi în cur.
Geniali şi aşa ştim ca suntem..
With love'Pepsi:)
and coke
:))))))
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
